Menu Zavřeno

Jaký byl KONOPEX 2019

S Cannmedi jsme se zúčastnili každoročního Konpného festivalu v Ostravě. Protože to bylo naše poprvé, vůbec jsme nevěděli co čekat. Byli jsme však mile překvapeni, jak skvělá akce to byla!! Už se nemůžeme dočkat dalšího ročníku.

VE VŠEM KONOPÍ

Když se jedná o konopný festival, musí to být znát! Mohli jste vyzkoušet konopné pivo, konopnou zmrzlinu, konopnou kávu, konopná semínka v nejrůznějších pokrmech a kombinacích, vaporizování, konopnou kosmetiku, dokonce jste si mohli koupit svou vlastní rostlinku s certifikátem. Vše se točilo jen kolem konopí. V programu bylo také několik přednášek pro rozšíření vzdělání v konopné problematice. -“Konopí ve stavitelství a průmyslu”, “Konopí v lékařství”, “Konopí a legislativa” a plno dalších …

BYLI JSTE SKVĚLÍ

Dobré jídlo, zábava, plno zajímavých produktů a vzdělání. Nejen to vše vytvářelo příjemnou atmosféru v oblasti Dolních Vítkovic. Bylo to hlavně o lidech. Všichni návštěvníci, organizátoři a vystavovatelé byli příjemně naladění, a všichni jsme si to užili. Měli jsme možnost vyslechnout si Vaše příběhy, vidět Váš zájem a snahu vzít zdraví do svých rukou. Problematika konopí je velmi citlivá záležitost dnešní doby, a přesto se zde sešlo tolik skvělých lidí, kteří jsou otevření celistvému přístupu konopí, k tělu i duši, napříč jeho nepříznivému postavení ve společnosti.

PO 12 LETECH SE ZBAVILA BRNĚNÍ

Je jasné, že věříme v naše produkty, a proto se snažíme je co nejlépe představit široké veřejnosti. Měli jste možnost vyzkoušet si naše kapky, energy drink, a seznámit se s celou filozofií společnosti. Se zájmem za námi přišla milá paní, kterou zaujaly 10% kapky, především ze zdravotních důvodů. Protože se již setkala s konopnými produkty, kterými se snažila potlačit své symptomy, chtěla také vyzkoušet naše nejsilnější kapky, které momentálně nabízíme. Dali jsme ji tedy na zkoušku jednu kapku 10% konopných kapek, a představili naši společnost. Po dvou hodinách se paní vrátila s nadšením, že si musí kapky koupit. Po 12 letech ji totiž přestaly brnět ruce! Trpěla revmatismem a problémy s karpálními tunely. Tato situace nám udělala nesmírnou radost, protože jsme si potvrdili, že to, co děláme má opravdu smysl!

DĚKUJEME

Veletrhu se zúčastnilo plno dalších lidí s nejrůznými problémy, kteří hledají naději, a zkouší co se dá. Je dobře, že svůj boj nevzdáváte a snažíte se nadále najít cestu k úlevě. Konopí je přece jen jedno z nejstarších přírodních léčiv, takže věříme, že Konopex bylo místo plné užitečných informací.

Věřte nebo ne, ale tato akce nebyla pro nás vystavovatele vůbec náročná! Naopak jsme byli plní energie a užívali si skvělou atmosféru, která tam panovala.  Moc děkujeme všem, co jste se u nás zastavili, třeba i vyfotili, a že jste byli tak skvělí! Těšíme se na další akce, kde se můžeme potkat.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *